Artykuły biurowe od ręki

Znakiem rozpoznawczym naszej firmy są nie tylko wysokiej klasy artykuły biurowe, ale również terminowość, która sprawia, że można liczyć na nie zaraz po złożeniu zamówienia. Co więcej, możemy je zaproponować nie tylko w bardzo bogato zaopatrzonym sklepie internetowym, ale również w jednym z naszych punktów stacjonarnych. Możemy też zagwarantować, że dostarczenie produktów pod wskazany adres nie będzie stanowiło dla nas żadnego problemu.

Wielu klientów stawia przede wszystkim na kontakt osobisty i rozmowę, możemy więc zaproponować im spotkanie z naszym przedstawicielem handlowym. Jesteśmy znani przede wszystkim jako podmiot odpowiedzialny za dystrybucję artykułów biurowych, można jednak liczyć na nas również wówczas, gdy przedmiotem zainteresowania klienta jest profesjonalny serwis sprzętu.

Atutem naszej firmy jest również obecność obszernego magazynu wysokiego składowania gwarantującego błyskawiczną dostępność niemal wszystkich produktów, które klienci mogą znaleźć w firmowym katalogu. Dzięki temu osoby zamawiające towar nie muszą obawiać się, że będą skazane na wyjątkowo długie oczekiwanie na jego dostarczenie, co jest częstą praktyką w wielu firmach, które starają się z nami konkurować.

Nasz rozbudowany asortyment obejmuje między innymi urządzenia drukujące, klienci mogą więc zaopatrzyć się między innymi w drukarki atramentowe, drukarki laserowe zarówno w wersji mono, jak i kolorowe, metkownice oraz drukarki etykiet, drukarki igłowe i plotery. Naszą mocną stroną są również tak zwane biurowe artykuły spożywcze takie, jak choćby kawa zwykła i rozpuszczalna, mleko i śmietanka, cukier, herbaty wielu rodzajów, woda i różnego typu przekąski.

Nie zapominamy również o klientach zainteresowanych sprzętem biurowym, możemy więc zaproponować im między innymi: gilotyny, niszczarki, bindownice, laminatory, okładki do oprawy oraz nowoczesne okładki termiczne. Posiadamy także bogaty wybór artykułów biurowych wśród których na szczególną uwagę zasługuje papier do drukarek oraz kserokopiarek, koperty zwykłe i bąbelkowe, teczki na dokumenty oraz notesy i karteczki samoprzylepne i bloki biurowe.

oferta handlowa artykuły biurowe